Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» працює у штатному режимі

Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» працює у штатному режимі. Усі покладені на нього завдання і функції виконуються.

Водночас, у зв’язку з оголошенням на території України карантину та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», Підприємством були прийняті додаткові заходи, які дозволять убезпечити наших працівників.

Зокрема, частину працівників головного офісу та відокремлених структурних підрозділів Підприємства  переведено у режим дистанційної роботи, таким чином та у спосіб, щоб це не заважало виконанню основних функцій Підприємства. Ефективному виконанню своїх посадових обов’язків та оперативному прийняттю рішень сприяє безперебійна робота системи електронного документообігу та корпоративної електронної пошти.

Також, для мінімізації ризиків пов’язаних з особистими контактами працівників Підприємства та відвідувачами запроваджено доставку засобі ідентифікації та ідентифікаційних документів на тварин через служби доставки – «Нова пошта», «Автолюкс» тощо.

Саме тому Підприємство закликає вас обмежити пересування та користуватись, для отримання засобів ідентифікації та ідентифікаційних документів на тварин послугами з доставки.

Контакти регіональних представництв (філій)

Контакти центрального офісу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.