Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» підбило підсумки роботи за 9 місяців

31 жовтня 2018 року Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» підвело підсумки роботи підприємства за 9 місяців 2018 року, провівши аудіонараду з керівниками відокремлених структурних підрозділів (філій).

Засідання відбулося за участю директора Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігоря Клименка, начальників відділів центрального офісу та керівників філій.

Про роботу підприємства щодо вдосконалення законодавства з ідентифікації і реєстрації тварин доповів начальник технологічного відділу Віталій Комаровський. Він зазначив, що технологічним відділом було розроблено та подано на погодження до Держпродспоживслужби України проекти наказів Мінагрополітики України, якими пропонується запровадження електронної ідентифікації овець і кіз та зміни щодо оптимізації технологічного процесу ідентифікації і реєстрації великої рогатої худоби.

Начальником відділу Реєстру тварин Наталією Чернецькою були надані роз’яснення щодо взаємодії відокремлених структурних підрозділів з головними управліннями Держпродспоживслужби в областях та м. Києві по наданню інформації з Єдиного державного реєстру тварин.

Начальник відділу кадрів Людмила Гайдук у свою чергу поінформувала про результати проведеної атестації працівників підприємства.

Під час колегії про результати роботи за звітний період прозвітували керівники філій з питань:

  • виконання вимог Постанови № 107 від 7 лютого 2018 року «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва», а саме вчасне надання відповідей на запити органів місцевого самоврядування;
  • стан проведення інвентаризації великої рогатої худоби в області;
  • стан виконання доручень щодо реєстрації переміщень, забою тварин;
  • результати проведення навчань офіційних ветеринарних лікарів щодо реєстрації переміщень та забою в Єдиному державного реєстру тварин.

Директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок підвів підсумки про роботу підприємства та наголосив на обов’язковість правильності опрацювання запитів від органів місцевого самоврядування та проведення реєстрації тварин тільки в рамках законодавчого поля.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.