5-ий Голландський день молока в Україні

21 вересня 2017 року, на фермерському господарстві «Розволожжя» Володарського району Київської області відбувся 5-ий Нідерландський День Молока – в заході взяли участь нідерландські та українські фермери, аграрні менеджери, ветеринари, керівники ферм, представники ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».
Головними організаторами події стали: Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР), консалтингова компанія «Дикун», Нідерландсько-Український Молочний Центр при підтримці Посольства Нідерландів в Україні.
Нідерландський день молока урочисто відкрили радник Посольства Нідерландів в Україні Каролін Спаанс та віце-президент Асоціації виробників молока (АВМ) Любомир Дикун.
Після відкриття Нідерландського Дня Молока в господарстві «Розволожжя» всі учасники відвідали тематичні майстер-класи від ключових нідерландських та українських експертів, а саме майстер-класі «Годівля ВРХ» , «Продуктивність кормів» , «Знання фактів- шлях до успіху».
Опісля майстер-класів відвідувачам Хууб Пейк на прикладі п’яти корів показав, що означає лінійна оцінка ВРХ та надав незалежну експертну пораду щодо спаровування. В рамках цього провели тренінг із сигналів корів та продемонстрували елементи анти-стресового догляду за тваринами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.