170 сімейних фермерських господарств отримали компенсацію ЄСВ від держави.

Міністерство аграрної політики та продовольства України спрямувало на позабюджетний рахунок 1,9 млн грн, щоб сплатити компенсацію сімейним фермерським господарствам, які є платниками єдиного соціального внеску. Це обов’язковий платіж соціального страхування, який здійснюється роботодавцями за своїх працівників. 

Кошти вже отримали на свої персоналізовані рахунки 170 членів СФГ. Це доплати за підсумками попереднього року та за І квартал 2023 року.

Нагадаємо, що порядок надання сімейним фермерським господарствам цієї додаткової фінансової підтримки був затверджений ще у 2019 році постановою Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року № 565.

Таким чином держава продовжує виконувати зобов’язання перед СФГ, щоквартально сплачуючи свою частку ЄСВ таким платникам.

Відповідно до норм Закону про Держпідтримку, у перший рік держава сплачує 90 % суми ЄСВ, але за умови, якщо Сімейне ФГ оплатило свою частку в розмірі 10 %. У наступних роках частка доплати держави поступово зменшується на 10 % щорічно, а частка доплати з боку Сімейних ФГ щороку відповідно збільшується на 10 %.

https://minagro.gov.ua/news/170-simejnih-fermerskih-gospodarstv-otrimali-kompensaciyu-yesv-vid-derzhavi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.