Ідентифікація та лікування евакуйованих тварин у Дніпропетровській області

У селі Зелений Гай, Дніпропетровського району, активно працюють над ідентифікацією та реєстрацією тварин, а також забезпечують важливу допомогу в ідентифікації та лікуванні евакуйованих тварин. У співпраці ФОП Євгенії Молчанової з лікаркою підприємства Наталією Ігорівною Козак, яка також є старшою викладачкою Дніпровського державного аграрно-економічного університету на кафедрі інфекційних хвороб тварин, проводиться значна робота в реабілітаційному центрі “Зелений Гай”.

Ідентифікація тварин є критично важливою для забезпечення їх безпеки та здоров’я. У процесі евакуації, тварини часто втрачають своїх господарів та опиняються в стресових умовах. Завдяки зусиллям Наталії Ігорівни та її команди, кожна тварина отримує індивідуальне обстеження, після чого проводиться їх реєстрація та медичне обстеження. Це включає перевірку на наявність інфекційних захворювань, вакцинацію та надання необхідної медичної допомоги.

Лікарі та волонтери центру “Зелений Гай” забезпечують евакуйованим тваринам не лише фізичну допомогу, але й психологічну підтримку, адже багато з них перебувають у стані стресу після пережитих подій. Завдяки високій кваліфікації та відданості своїй справі, команда центру робить усе можливе для відновлення здоров’я та повернення тварин до нормального життя.

Робота з ідентифікації та лікування тварин вимагає великої уваги до деталей, терпіння та любові до тварин. Євгенія Молчанова та Наталія Козак щоденно демонструють високий професіоналізм та людяність. Ця діяльність є яскравим прикладом того, як професіонали своєї справи можуть змінити світ на краще, забезпечуючи безпеку та добробут тварин у важкі часи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.