Яких тварин ідентифікує ДП АІРТ?

Зважаючи на важливість ідентифікації тварин для забезпечення їхньої безпеки та простежуваності, Державне підприємство “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” відіграє ключову роль у цьому процесі. Тому далі розкажемо про те кого саме ми ідентифікуємо:
Велика рогата худоба (ВРХ): наше завдання – гарантувати ідентифікацію кожної корови, бичка чи теляти, щоб забезпечити їхнє здоров’я та безпеку, а також відслідковувати місце їхнього перебування для забезпечення якості продукції та відповідності стандартам.
Свині: ми прагнемо до того, щоб кожне порося було ідентифіковане, що допомагає контролювати їхнє здоров’я та харчування. Це ключовий крок у забезпеченні якості м’яса та запобіганні поширенню захворювань серед тварин.
Вівці та кози: наша робота полягає в тому, щоб кожна вівця та коза були ідентифіковані для ефективного контролю за їхнім станом здоров’я та молокопродуктивністю. Це дозволяє забезпечити безпеку та якість молочних продуктів та мʼяса.
Коні: кожен кінь, що проходить через процедуру ідентифікації, отримує унікальний ідентифікаційний номер, який допомагає забезпечити їхню безпеку та відстежувати їх рухи. Це особливо важливо для змагань, екскурсій та здоров’я тварин.
Державне підприємство “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” пильно стежить за кожною з цих категорій тварин, щоб забезпечити їхню безпеку, здоров’я та відповідність стандартам, а отже і благополуччя країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.