Цифра дня

Станом на 1 липня 2024 року в Україні досягнуто важливого показника у сфері тваринництва. В Єдиному Державному Реєстрі тварин зареєстровано та проідентифіковано поголів’я овець та кіз у кількості 409 405 голів. Це свідчить про значний розвиток та зростання галузі, а також про ефективну роботу системи реєстрації та ідентифікації тварин.

Ідентифікація тварин є ключовим елементом у забезпеченні продовольчої безпеки, контролі за здоров’ям тварин та запобіганні поширенню захворювань. Завдяки реєстрації тварин в Єдиному Державному Реєстрі, стає можливим більш ефективний контроль за рухом поголів’я, а також забезпечення належного догляду та ветеринарного нагляду.

Вівці та кози займають важливе місце в українському аграрному секторі. Вони не лише забезпечують м’ясо та молоко, а й є важливі для виробництва вовни та інших продуктів тваринного походження. Ріст кількості зареєстрованих тварин свідчить про збільшення інтересу до цих галузей та їх поступове відновлення і розвиток.

Загалом, цифра у 409 405 зареєстрованих голів овець та кіз є показником стабільного розвитку галузі тваринництва в Україні. Важливою є і подальша підтримка та розвиток системи реєстрації та ідентифікації тварин, що сприятиме покращенню якості продукції, підвищенню ефективності сільського господарства та забезпеченню продовольчої безпеки країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.