Цифра дня

Станом на 1 червня 2024 року наявна кількість ідентифікованих і зареєстрованих коней 19 541. Цей процес є невіддільною частиною сучасного суспільства, адже він забезпечує точний облік тварин та сприяє їх належному догляду.
Ідентифікація коней передбачає кілька етапів. По-перше, необхідно здійснити детальний огляд тварини для визначення її фізичних характеристик, таких як масть, зріст, особливі мітки та інші відмінності. По-друге, коням зазвичай роблять мікрочипування для унікальної ідентифікації.
Після завершення процедури ідентифікації, коню видають паспорт – офіційний документ, що містить всю важливу інформацію про тварину. У паспорті вказуються дані про власника, опис коня, його родовід, результати ветеринарних оглядів та щеплень. Цей документ є необхідним не тільки для участі в змаганнях та виставках, але й для пересування коней між країнами.
Процес ідентифікації та реєстрації коней є важливим інструментом у забезпеченні здоров’я та безпеки тварин, допомагає в управлінні їх популяцією, а також сприяє розвитку конярства на національному та міжнародному рівнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.