Цифра дня

Станом на 1 травня 2024 року, в Україні наявна кількість поголів’я коней у кількості – 19 420 особин у Єдиному державному реєстрі тварин (ЄДРТ). Ця цифра є яскравим свідченням нашої пильності та відповідальності щодо управління та контролю за популяцією коней у країні.

Ця кількість свідчить не лише про масштабність нашого аграрного сектору, але й про важливість безпеки та якості харчових продуктів для наших співгромадян. Реєстрація та ідентифікація коней допомагає забезпечити відповідність стандартам безпеки харчових продуктів, а отже, забезпечити добробут українців та майбутнє процвітання України.

Цей результат – лише початок нашої невтомної роботи. Продовжуючи цим займатися, ми забезпечимо високу якість продуктів, що споживають українці та створюємо сприятливі умови для розвитку сільського господарства та агропромислового комплексу країни.

Нехай цей успіх буде ще одним кроком у напрямку досягнення наших великих цілей та мети – забезпечення безпеки, добробуту та процвітання для кожного українця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.