Цифра дня

Станом на 1 травня 2024 року, в Єдиному державному реєстрі тварин (ЄДРТ) в Україні зареєстровано поголів’я овець та кіз – 381 844. Ця кількість тварин підкреслює необхідність їхньої ідентифікації та реєстрації для забезпечення добробуту країни.

Ідентифікація та реєстрація тварин має ключове значення з багатьох причин. По-перше, це допомагає контролювати здоров’я та стан кожної окремої тварини, що в свою чергу сприяє запобіганню поширенню захворювань та збереженню загального здоров’я тваринного поголів’я. Крім того, ідентифікація та реєстрація дозволяють відстежувати місцезнаходження тварин, що є важливим для попередження втрат та крадіжок, а також для забезпечення безпеки продуктів тваринного походження.

Державне підприємство “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” відіграє ключову роль у забезпеченні цього процесу. Шляхом проведення ідентифікації та реєстрації кожної тварини, ми забезпечуємо дотримання стандартів якості, безпеки та відповідності законодавству у галузі сільського господарства та продуктів тваринного походження. Це, у свою чергу, сприяє розвитку аграрного сектору та забезпеченню стабільності економіки країни. 

Всі заходи спрямовані на виконання регламентів, встановлених асоціацією між Україною та Європейським Союзом. Відповідно до цієї угоди, вдосконалення системи ідентифікації та реєстрації тварин є важливим кроком спрямованим на благо громадян та добробуту в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.