Харківська філія Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” провела спільну нараду з Держпродспоживслужбою


2 липня керівник Харківської філії Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” Віталій Волощенко разом з представниками Держпродспоживслужби провели нараду, на якій обговорювалися ключові питання щодо переміщення, реєстрації та актуалізації свиногосподарств та поголів’я.
Були такі важливі теми:
Переміщення свиней. Розглядалися нові правила та процедури для безпечного і ефективного переміщення свиней між господарствами та регіонами.
Реєстрація свиногосподарств. Обговорювалися вимоги та процедури для точної реєстрації свиногосподарств, що сприятиме покращенню контролю та управління в галузі.
Актуалізація даних. Розглядалася необхідність регулярного оновлення даних щодо поголів’я свиней, щоб забезпечити актуальність і точність інформації.
Звітування. Обговорювалися нові форми та строки звітності для господарств, що дозволить покращити моніторинг та аналітику в сфері свинарства.
Підведення підсумків за півріччя. Аналізували результати роботи за перші шість місяців року, визначали досягнення та плани на майбутнє.
На нараді були присутні представники обох організацій, які активно обмінювалися думками та пропозиціями. Спільна робота дозволила знайти оптимальні рішення для покращення процесів у сфері ідентифікації та реєстрації свиногосподарств.
Завдяки таким заходам ми продовжуємо працювати над покращенням системи обліку та контролю за свиногосподарствами, що є важливим кроком для забезпечення якості та безпеки продукції на ринку, а також благополуччя українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.