Участь України в Міжнародній конференції Генеральної асамблеї ICAR 2024 у Словенії

Делегація Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин”, очолювана в. о. директора Петром Степановичем Пешком та Першим заступником директора Миколою Миколайовичем Єрмаковим, взяла участь у Міжнародній конференції Генеральної асамблеї ICAR 2024, що відбулася в місті Блед, Республіці Словенія. Головним напрямком участі України в цій важливій події було впровадження нових технологій та системи сертифікації ідентифікації тварин.

Зустріч із президентом ICAR

Президент ICAR Даніель Лєфевбре разом з українською делегацією обговорили перспективи подальшої співпраці між ДП АІРТ та ICAR. Обговорення стосувалося системи сертифікації ідентифікації тварин в Україні та її адаптації до європейських стандартів. Це важливий крок для інтеграції українських методик і технологій до європейських регламентів, що сприятиме підвищенню якості ідентифікації та реєстрації тварин в Україні.

Тайванські інновації

Партнери з Тайваню, зокрема Паварават Хембхонза від компанії Silicon Craft Technology, поділилися своїм досвідом у впровадженні передових технологій електронної ідентифікації тварин. Вони показали інноваційні смарт чипи, які можуть зчитувати та зберігати всю необхідну інформацію про тварину. Ці передові технології значно підвищують ефективність системи простежуваності та контролю. ДП АІРТ в майбутньому планує інтегрувати такі технології в Україні, що дозволить покращити якість харчових продуктів завдяки більш точному і ефективному контролю за тваринами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.