Участь України в Міжнародній конференції Генеральної асамблеї ICAR 2024 у Словенії

Делегація ДП “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” на чолі з в. о. директора Петром Пешком та першим заступником директора Миколою Єрмаковим взяла участь у Міжнародній конференції Генеральної асамблеї ICAR 2024 у місті Блед, Словенія. Головна мета – впровадження новітніх технологій та сертифікації у системі ідентифікації тварин.

Досвід Німеччини

Представник німецької компанії Кейслі, відома своїми високоякісними бирками для тварин – Др. Фердинанд Шмітт, поділилася досвідом у сфері ідентифікації. Багато європейських країн, таких як Нідерланди, Румунія та Польща, вже замінили татуювання тварин на індивідуальні бирки. Німеччина також рухається в цьому напрямку, адже це зменшує стрес для тварин та відповідає сучасним гуманним стандартам.

Міжнародне співробітництво з Індією

У березні наступного року в місті Ананд, Індія, відбудеться чергове зібрання асамблеї ICAR. Україна вже обговорює з індійськими колегами обмін досвідом у сфері сертифікації та ідентифікації тварин. Це дозволить впровадити передові технології та покращити українські процеси.

Новий регламент з Євросоюзом

Україна отримала новий регламент в рамках угоди з Євросоюзом, що відкриває нові можливості для експорту української продукції до Європи. Це значний крок вперед для українських виробників.

Участь у Міжнародній конференції ICAR 2024 зміцнила співпрацю з міжнародними партнерами та сприяла впровадженню новітніх технологій у сфері ідентифікації та реєстрації тварин. Віримо, що ці заходи допоможуть Україні досягти нових висот у цій галузі, забезпечуючи високу якість та безпеку продукції для українців.

Дякуємо за вашу підтримку! Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб бути в курсі всіх новин!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.