Українцям пропонують грант для створення козиної ферми: як отримати.

Учасники мають подати заявку на конкурс, пройти навчання, написати невеликий бізнес-план, мати змогу розмістити й доглядати за козами.

Українців закликають долучитися до конкурсу створення і запуску міні-козиних ферм. Його фінансує канадська організація “Ветеринари без кордонів”. Найкращі учасники отримають до 10 тварин, обладнання та набори по догляду за ними. 

Як повідомляє ресурсний центр ГУРТ, відбір учасників по розбудові міні-козиних ферм оголосила Новомосковська районна ГО “Перспективи” Дніпропетровської області. Метою проєкту є розвиток та зміцнення малого фермерства. 

Учасники конкурсу: команди з трьох і більше людей (переважно жінки або вразливі категорії, включаючи переселенців), сімейних та малих ферм, які виявляють інтерес до розвитку молочної галузі в Перещепинській громаді, мають наміри утримувати кіз та організовувати бізнес-діяльність.

Команди (родичі, сусіди, друзі) повинні подати заявку на конкурс, пройти навчання, написати невеликий бізнес-план, мати змогу розмістити кіз та доглядати за ними. Після проходження курсу кращі команди отримують до 10 кіз, технічне обладнання, набори для догляду та наставницьку підтримку.Заявки прийматимуть до 28 вересня. За результатами конкурсу підтримку отримає мінімум 15 команд.

https://informator.ua/uk/ukrajincyam-proponuyut-grant-dlya-stvorennya-kozinoji-fermi-yak-otrimati

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.