Суб’єкти тваринництва Львівщини отримають дотацію за прирощене поголів’я корів.

Мікро-, малі та середні суб’єкти підприємництва галузі скотарства мають можливість отримати у поточному році фінансову підтримку з обласного бюджету у вигляді дотації за приріст поголів’я корів.

Цей напрям передбачений Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

Інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Дотацію за приріст корів надаватимуть суб’єктам підприємництва на безповоротній основі в розмірі  до 30 000 гривень за одну голову  за прирощене або новостворене поголів’я корів  у період з 1 квітня минулого року до 1 квітня поточного року, ідентифіковане та зареєстроване відповідно до законодавства.

Дотацію за приріст поголів’я корів нараховуватимуть на різницю поголів’я корів станом на 1 квітня поточного року до поголів’я корів станом на 1 квітня попереднього року, підтверджених витягом з Єдиного державного реєстру тварин за умови, що загальну кількість поголів’я основного стада не будуть зменшувати упродовж року (до 1 квітня наступного року). Документи на  отримання дотації прийматимуть  з 1 квітня до 1 травня поточного року.

«Цей напрям фінансової підтримки цьогоріч є новим, і сподіваємось буде результативним. З обласного бюджету на дотацію за приріст корів виділили 9 млн. грн., а це як мінімум на 300 прирощених корів. Для мікро і малих суб’єктів підприємництва – це додаткові надходження у розвиток виробництва і стимул до збільшення поголів’я корів», – розповіла  директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.  

Важливо: у разі зменшення поголів’я корів станом на 1 квітня наступного року, одержані бюджетні кошти суб’єкти підприємництва повертають до обласного бюджету в повному обсязі в установленому законодавством порядку.

Детальніше з умовами участі у програмі, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням: https://loda.gov.ua/services/programs/18137 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.