Роганський м’ясокомбінат релокує виробництво на Волинь.

“ВП Роганський м’ясокомбінат” релокує виробництво у Волинську область.

Про це йдеться у повідомленні Волинської ОВА.

Передбачається будівництво м’ясного центру у Ківерцівській громаді.

“Це дуже добре, що до нашої області продовжують релокуватися підприємства. Адже нові інвестиції сприяють розвитку регіону, створюють нові робочі місця та нові можливості”, — зазначив голова ОВА Юрій Погуляйко.

За словами власника м’ясокомбінату Ігоря Фельдштейна, виробництво розташовувалося у місті Вовчанськ Харківської області. Впродовж року там виготовляли 18 тис. т сиров’ялених, сирокопчених та твердокопчених ковбасних продуктів. З 2019 до 2021 року на підприємстві реконструювали забійний цех, який ввели в експлуатацію за кілька місяців до початку повномасштабного вторгнення і окупації.

“Після звільнення міста деяке обладнання ми вивезли. На жаль, російські ракетні атаки зруйнували виробництво, а обстріли продовжуються й до сьогодні. Тому ми вирішили припинити там діяльність і переїхати у безпечніший регіон. З початку повномасштабного вторгнення велика кількість наших спеціалістів виїхали за кордон та в інші області України. Зокрема, й на Волинь. Тому ми прийняли рішення розглянути вашу область для будівництва м’ясокомбінату”, — сказав Фельдштейн.

Як повідомлялось раніше, Житомирський м’ясокомбінат почав виробляти ковбасу “Українську”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.