Робочий візит на виробничий підрозділ ДП АІРТ

16 квітня з робочим візитом в. о. директора Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” Петро Степанович Пешко відвідав виробничий (відокремлений) підрозділ в місті Камʼянці-Подільському, де виготовляють бирки для ідентифікації великої рогатої худоби (ВРХ) та здійснюють лазерне маркування бирок для інших видів тварин. В ході візиту він зустрівся із працівниками підприємства. Далі особисто ознайомився із технологічним процесом виготовлення бирок для ідентифікації. 

Під час робочого візиту Петро Степанович оглядав кожен етап виробництва. Керівник підрозділу ознайомив в. о. директора із процесом виготовлення, використання матеріалів, якістю нанесення лазерного маркування, відповідністю кожної бирки встановленим стандартам, зберігання готової продукції та системою контролю якості. Мета цього заходу – ознайомлення із процесом виробництва та найкращими практиками у сфері виготовлення бирок для ідентифікації тварин, а також визначення перспектив розвитку підприємства.

Після завершення робочого візиту Петро Степанович поділився своїми враженнями. Він відзначив високий рівень дотримання безпеки та якості на виробництві. Також закликав команду продовжувати свою роботу з великим захопленням та відданістю. В свою чергу зобовʼязався сприяти розвитку виробництва, збільшенню асортименту продукції та підтримувати комфортні умови праці з гідною оплатою для колективу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.