Робоча зустріч ДП АІРТ та Держпродспоживслужби у Волинській області

8 липня у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Волинській області відбулася робоча зустріч директора Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Петра Пешка, директора Волинської філії ДП АІРТ Віталія Сокола, керівника Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Анатолія Тимофіюка та його першого заступника Сергія Куртяка.

Під час зустрічі вони обговорили основні напрями подальшої роботи у сфері ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин. Учасники наголосили на важливості впровадження сучасних технологій та підходів для забезпечення точності і ефективності процесу ідентифікації. Це, в свою чергу, сприятиме покращенню епізоотичного стану в області, що є ключовим фактором для запобігання поширенню захворювань серед тварин.

Особлива увага була приділена питанню простежуваності принципу харчового ланцюга «від лану до столу», який забезпечує контроль якості і безпечності продуктів харчування на всіх етапах виробництва та реалізації. Поліпшення та уважність до системи ідентифікації тварин допоможе забезпечити високу якість продукції, підвищить довіру споживачів до місцевих виробників та сприятиме зміцненню позицій України на міжнародних ринках. 

Крім того, під час зустрічі були визначені ключові аспекти співпраці між ДП АІРТ та Держпродспоживслужбою у Волинській області, включаючи організацію навчальних заходів для спеціалістів, обмін досвідом та інформацією, а також впровадження нових стандартів у сфері ідентифікації та реєстрації тварин. Учасники зустрічі підкреслили важливість спільних зусиль для досягнення спільних цілей і забезпечення стабільного розвитку аграрного сектору області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.