Робота ДП АІРТ у прифронтовій зоні

Державне підприємство “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” продовжує виконувати свої обов’язки навіть у найскладніших умовах, включаючи прифронтові території. Цього разу особливу місію виконали у Дніпропетровській області, Нікопольському районі, на Томаківській дільниці в селі Кисличувата.

Олександр Комок, один з агентів ДП АІРТ та лікар Нікопольської районної державної лікарні ветеринарної медицини. Він провів ідентифікацію та реєстрацію тварин, забезпечуючи їх внесення до державного реєстру. Ця важлива робота дозволяє не лише контролювати поголів’я, але й забезпечувати безпеку харчових продуктів, контролювати переміщення тварин та запобігати розповсюдженню хвороб.

Попри всі труднощі та небезпеки, що постають перед працівниками Агентства на прифронтових територіях, вони продовжують свою діяльність з високим рівнем професіоналізму та відданості. Робота Олександра у Кисличуватій є яскравим прикладом цього, демонструючи, що навіть у найважчих умовах держава піклується про безпеку та благополуччя своїх громадян і тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.