Підтримка фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції на 2023 рік

Про початок програми буде повідомлено.

Бюджетна підтримка ЄС аграріям України

Внаслідок розпочатої росією загарбницької війни проти України наші аграрії продовжують зазнавати значних втрат у господарській діяльності.

Враховуючи, що дрібні сільгосптоваровиробники є основним джерелом продовольчої безпеки країни та основними виробниками продукції для внутрішнього споживання, то саме на їх екстрену підтримку було спрямовано 50 мільйонів євро в рамках бюджетної підтримки ЄС Україні у 2022 році.

Зі свого боку Мінагрополітики створило всі умови для швидкої та прозорої виплати цієї допомоги. Прийом заявок відбувався онлайн через Державний аграрний реєстр, запуск якого здійснено за сприяння ЄС та що є важливим кроком на шляху підготовки України до членства в Європейському Союзі.

У 2023 році програму з підтримки фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції буде продовжено. Зокрема, бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності та спеціальну бюджетну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності. Про початок програми буде повідомлено.

Підтримка фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції 2022 рік

Підтримка надавалася за бюджетною програмою КПКВК 2801500 «Підтримка фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції» через Український державний фонд підтримки фермерських господарств шляхом надання:

– бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності – у розмірі 3100 гривень на 1 га, але не більше 372 000 гривень для одного отримувача;

– спеціальної бюджетної дотації за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності – у розмірі 5 300 гривень на одну корову, але не більше 530 000 гривень для одного отримувача.

За рахунок зазначених коштів було надано бюджетної субсидії (га) 21 467 отримувачам на 424 631,9 га; спеціальної бюджетної дотації за утримання корів – 10247 отримувачам на 62 090 корів. Ті, хто не встиг подати заявку за програмою чи допустив помилки при її заповненні, зможуть подати заявку після відкриття програми у поточному році.

Як правильно подати заявку на одержання субсидії на одиницю оброблювальних угідь Як правильно подати заявку на спеціальну бюджетну дотацію за утримання кор

https://farmer.minagro.gov.ua/?v=63caa08fb3d20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.