Присвоєно звання підприємствам Київської області

Раді повідомити, що Регіональна експертна комісія, зібравшись 30 квітня на базі управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації за участі керівника Київської філії Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” Сергія Бистро, після ретельного розгляду матеріалів, прийняли важливе рішення.

Товариству з обмеженою відповідальністю “ГЕНЕТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ” було присвоєно звання підприємства з племінної справи у скотарстві III категорії. Це визнання свідчить про високий ступінь довіри та компетентності компанії в сфері розведення тварин.

Крім того, також було надано статус племінного репродуктора з розведення великої рогатої худоби голштинської породи ТОВ “ОСТРІЙКІВСЬКЕ”. Це визнання підтверджує високий стандарт якості та ефективність діяльності підприємства.

Ці рішення Регіональної експертної комісії є важливим кроком для подальшого розвитку сільського господарства та підтримки якісного розведення тварин не тільки у  Київській області, але й у всій Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.