Присвоєння статусу племінної справи на Житомирщині

27 червня 2024 року керівниця Житомирської філії “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” Ірина Павленко, взяла участь у засіданні регіональної комісії, на запрошення Житомирської ОДА, де обговорювали присвоєння статусу племінної справи для двох підприємств:

🐄 ТОВ «Вертокиївка» (с. Вертокиївка, Житомирського району)

🐂 ТОВ «Українська генетична компанія «Трейд» (с. Оліївка, Житомирського району)

✅ ТОВ «Вертокиївка» – сучасне підприємство, що виробляє молоко екстра гатунку та зернові культури (пшениця, кукурудза, соя, соняшник), а також їх подальший продаж на внутрішньому ринку та на експорт. Вони забезпечують робочі місця та стабільний дохід місцевим жителям. Завдяки наполегливій праці та кропіткому догляду вже 9 років отримує молоко тільки екстра гатунку. Зусилля спрямовані на збільшення обсягів молока, його якісних показників, екологічності, природності. Здоров’я та комфорт корів забезпечує команда із 30 чоловік, які щоденно працюють над поліпшенням продуктивності тваринництва. Підприємство розвиває тваринництво та демонструє, що галузь може бути ефективною. За останні 5 років поголівʼя виросло на 50%, надої збільшилися на 50%. Підприємство неоднаразово відзначалося нагородами району.

👌 100% ідентифікація тварин на господарстві забезпечує високі стандарти у виробництві молока.

✅ ТОВ «Українська генетична компанія «Трейд» пропонує послуги у тваринництві. 👍Проводять індивідуальний підбір бугаїв-плідників до стада, що дозволяє уникнути небажаних наслідків інбридингу та забезпечує в наступному поколінні Вашої худоби бажаний прояв господарських і продуктивних ознак.

👍Сучасна лабораторія, щоб оцінити якісні та кількісні показники сім’я биків-плідників має охолоджувальну камеру, машину для фасування сім’я та його маркування. Лабораторію оснащено новітнім обладнанням, тут застосовують найновітнішу технологію для оцінювання сім’я. Послуги УЗД та інші. 

🌳 Важливо забезпечувати належні умови утримання тварин, догляд та профілактику, щоб досягати високих результатів. «У нинішніх жорстких конкурентних умовах будуть ефективними ті ферми, що враховують усі можливі ризики, стежать за досягненнями галузі, не бояться застосовувати нові рішення та мають комплексний підхід до розв’язання поставлених завдань» – розповідає керівниця Житомирської філії ДП АІРТ, Ірина Павленко. 

🤝 На засіданні одноголосно прийняли рішення надати статуси племінної справи обом підприємствам відповідно до Порядку присвоєння відповідного статусу субʼєктам племінної справи у тваринництві, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.06.2015 No 234 (зі змінами).

Пишаємося нашими досягненнями та прагнемо подальшого розвитку тваринництва в Україні, адже це сприяє добробуту українців!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.