Представниками Держпродспоживслужби та Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» було проведено зустріч щодо цифровізації процесів ідентифікації та реєстрації тварин.

     Заступник Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Захарін та начальник Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Борис Перейма відвідали Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», де ознайомилися зі станом цифровізації управлінських процесів, а також поспілкувалися з командою розробників програмних продуктів.

Представникам Держпродспоживслужби було презентовані ключові результати роботи Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

В ході робочого візиту основну увагу приділено подальшій цифровізації процесів ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби, овець, кіз, свиней та коней, реєстрації господарств, переміщень, забою та утилізації тварин, а також розвитку інструментів Єдиного державного реєстру тварин.

https://dpss.gov.ua/news/derzhprodspozhyvsluzhba-zdiisniuie-tsyfrovi-transformatsii-u-sferi-identyfikatsii-tvaryn

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.