Онлайн-нарада з питань дотримання норм законодавства щодо державного контролю у ветеринарній медицині

30 травня 2024 року під керівництвом начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, Юрія Павлішена, відбулася онлайн-нарада з питань дотримання норм законодавства щодо державного контролю у ветеринарній медицині. На заході були присутні спеціалісти відділів, зокрема управління безпечності харчових продуктів, сектору з питань запобігання корупції та представники Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин». До відеоконференції також долучилися начальники районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, начальники районних державних лікарень ветеринарної медицини, офіційні ветеринарні лікарі, директори Чернігівської регіональної, Ніжинської та Новгород-Сіверської державних лабораторій Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Юрій Павлішен у своєму вступному слові наголосив на важливості цифровізації у державному контролі, зокрема на впровадженні системи TRACES NT, яка спрощує експорт продукції рослинного і тваринного походження. Він підкреслив важливість дотримання законодавства, особливо державними інспекторами та офіційними ветеринарними лікарями, і наголосив на персональну відповідальність за зловживання службовим становищем.

Керівниця Чернігівської філії ДП АІРТ, Вікторія Крисько, нагадала про обов’язки щодо реєстрації та ідентифікації тварин, а також про необхідність супроводження тварин відповідними документами під час переміщення. Вона наголосила на обов’язковому внесенні даних про переміщення та забій тварин до Єдиного державного реєстру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.