Одне з важливих завдань тваринницької галузі – нарощування експорту продукції, – Тарас Висоцький.

Внаслідок повномасштабної агресії рф понад 300 тваринницьких ферм пошкоджено або зруйновано. Загинуло близько 7 тисяч голів великої рогатої худоби, 3,5 млн птиці.  Водночас в Україні є всі передумови для ефективного розвитку м’ясної галузі і реалізації експортного потенціалу.

Про це у вітальному слові на Українському тваринницькому саміті повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Захід відбувся в Києві за підтримки тваринницьких та птахівничих бізнес-асоціацій.

За словами Тараса Висоцького,  для успішного розвитку тваринницької галузі, потрібно подолати кілька викликів. Один з них – енергетичний.

«Тваринництво – галузь, де не може бути паузи у виробництві. Щоб сектор розвивався і був стабільним, потрібне постійне забезпечення тварин кормами та безперебійне енергопостачання», – зазначив Тарас Висоцький.

Як розповів перший заступник Міністра, одне з важливих завдань тваринницької  галузі – експорт продукції. І тут є позитивні зрушення. Цьогоріч очікується збільшення виробництва свинини на 4 % в порівнянні з 2022 роком. Також зростає експорт м’яса та м’ясопродуктів.

Зокрема, за 9 місяців 2023 року зростання обсягів експорту м’яса становило понад 10 % порівняно з 2022 роком. Експорт свинини збільшився майже в 2,5 рази.  Згідно з короткостроковим прогнозом на 2024 рік, очікується стабілізація обсягів виробництва м’яса птиці та свинини.

https://minagro.gov.ua/news/odne-z-vazhlivih-zavdan-tvarinnickoyi-galuzi-naroshchuvannya-eksportu-produkciyi-taras-visockij

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.