Нарада із керівниками філій ДП АІРТ

21 травня відбулася нарада за дорученням керівництва із заступником директора Гордієнком Віктором Миколайовичем та керівниками всіх філій Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

На нараді також були присутні та брали участь у обговоренні – начальник технологічного управління Комаровський Віталій, начальниця управління Реєстру тварин Чернецька Наталія, начальниця відділу розробки та впровадження програмного забезпечення Кіпчук Руслана, а також заступник начальника РВПЗ Гарчев Сергій.

Питання, які виносилися на обговорення:

– обсяг ідентифікації та реєстрації товарних свиней у юридичному секторі за квітень, травень станом на 20.05.2024;

– обсяг ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби, овець і кіз за квітень, травень станом на 20.05.2024;

– кількість поданих звітів про наявність та рух поголів’я свиней у господарстві;

– просвітництво у сфері ідентифікації та реєстрації тварин.

Також заступник директора дав відповіді на всі питання керівників філій та пропозиції, що були висунуті під час обговорення. Було підкреслено важливість своєчасного подання звітності та підвищення ефективності процесу ідентифікації та реєстрації тварин. Заступник директора наголосив на необхідності покращення інформаційно-просвітницької роботи серед господарств та відповідальних осіб, щоб забезпечити дотримання законодавства та підвищити якість наданих послуг. Це необхідно для чіткої ідентифікації та простежуваності тварин, що дасть змогу українцям бути впевненими в безпечності харчових продуктів у магазинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.