Нарада ДП АІРТ з Держпродспоживслужбою. Підсумки та подальші кроки

10 липня, в Держпродспоживслужбі відбулася важлива нарада за участі керівництва та представників територіальних органів служби та Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин”. На зустрічі були присутні: заступник Голови Держпродспоживслужби Володимир Кустуров, начальник Управління державного контролю Микола Білоус, начальник відділу організації протиепізоотичних заходів Управління здоров’я та благополуччя тварин Департаменту безпеки харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Олексій Клименок, перший заступник директора Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” Микола Єрмаков та заступник директора Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” Віктор Гордієнко.

На нараді Віктор Гордієнко доповідав про стан ідентифікації тварин у регіонах. Він зазначив: “Після попередньої наради ми бачимо підвищені показники з ідентифікації тварин, зокрема у фізичному секторі. Крім того, варто зазначити, що на 10 днів була відтермінована перевірка щодо блокування суб’єктів господарювання, які не підтвердили прибуття. Тому керівникам філій ДП АІРТ потрібно бути в комунікації з підприємствами, щоб зробити це до 12 липня. Наші працівники завжди готові допомагати.”

Таким чином, ДП АІРТ прагне забезпечити високу якість ідентифікації тварин у нашій країні. Разом ми зможемо досягти значних результатів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.