Наближаємо кордони для домашніх улюбленців та їх власників – відкрито відділ прикордонного інспекційного пункту ветеринарної медицини «Київ».

Північне міжрегіональне головне управління Держпродспоживслужби на кордоні продовжує піклуватись про комфортне оформлення домашніх тварин та оптимізує умови для здійснення заходів ветеринарно-санітарного контролю та видачі супровідних документів на тварин.

З цією метою, для зручності власників своїх улюбленців, які бажають отримати міжнародний ветеринарний сертифікат для виїзду з тваринами-компаньйонами за межі території України, в приміщенні Державної міської лікарні дрібних тварин в м. Києві Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві відкрито спеціалізоване робоче місце відділу прикордонного інспекційного контролю „Київ” Управління державного контролю на кордоні, для сертифікації домашніх тварин.

Вказане робоче місце розташоване за адресою: вул. Волинська, 12, м. Київ.

Графік роботи: понеділок – неділя: з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. (обідня перерва: з 13.00 до 13.45).

Нагадуємо, що актуальні вимоги до некомерційного переміщення тварин різних країн світу та контактні дані установ щодо одержання відповідних документів опубліковані на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби.

https://dpss.gov.ua/news/nablyzhaiemo-kordony-dlia-domashnikh-uliublentsiv-ta-ikh-vlasnykiv-vidkryto-viddil-prykordonnoho-inspektsiinoho-punktu-veterynarnoi-medytsyny-kyiv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.