Міжнародний промисловий форум 2024!

30 травня 2024 року відбувся Міжнародний промисловий форум, який зібрав провідних фахівців та експертів. Цей захід став важливим майданчиком для обміну досвідом, демонстрації новітніх технологій та встановлення нових партнерських зв’язків.
Нашу компанію на форумі представляли Заступник директора Гордієнко Віктор Миколайович та завідувач виробництва виробничого (відокремленого) підрозділу Павлишин Богдан Олександрович. Вони відвідали численні стенди та експозиції, де було представлено обладнання для обробки металу та ливарного виробництва, технології гідравліки і пневматики, підйомо-транспортне та складське обладнання, обладнання для зварювальних робіт, прилади і системи автоматизації виробничих процесів та багато іншого.

Основні досягнення та зустрічі на форумі:
– Ознайомлення з новітніми технологіями. Наші представники детально ознайомилися з найсучаснішими рішеннями у сфері обробки металу та ливарного виробництва. Це дозволяє нам залишатися на передовій позиції в галузі та впроваджувати інновації у наше виробництво.
– Перспективна співпраця. Віктор Миколайович та Богдан Олександрович провели продуктивні переговори з представниками ТОВ СПЕЦТЕХОСНАСТКА щодо можливої майбутньої співпраці. Обговорювалися деталі потенційних проектів, які можуть значно покращити наші виробничі процеси та підвищити ефективність.
– Постачання сировини. Відбулися також важливі зустрічі з іншими компаніями, де обговорювали можливості співпраці щодо постачання сировини для виробництва вушних бирок. Це допоможе нам забезпечити стабільність та якість нашої продукції.

Підсумки форуму:
Завдяки участі у Міжнародному промисловому форумі, наша компанія отримала можливості: відстежувати нові тенденції та технології у промисловості, встановити нові ділові контакти та обговорити можливі партнерства, знайти нові шляхи покращення наших виробничих процесів та продукції.
Працюємо далі на благо нашої країни та її громадян!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.