Керівник Київської філії відвідав ТОВ “Острійківське”

21 червня керівник Київської філії Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” Сергій Бистро відвідав ТОВ “Острійківське”. Під час візиту Сергій Бистро ознайомився з роботою підприємства, яке спеціалізується на утриманні корів та виробництві молока.

ТОВ “Острійківське” є одним з провідних підприємств у своєму регіоні, що забезпечує високу якість молока завдяки сучасним методам ведення господарства, ідентифікації та догляду за тваринами. Сергій Бистро відзначив важливість правильної ідентифікації та реєстрації тварин для забезпечення належного контролю та підвищення продуктивності в галузі.

Під час візиту керівник Київської філії поспілкувався із працівниками ТОВ “Острійківське”, обговоривши актуальні питання ідентифікації тварин, ведення документації та перспективи розвитку співпраці.

Візит Сергія Бистро став важливим кроком на шляху до зміцнення співпраці між Державним підприємством “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” та підприємствами агропромислового комплексу, що сприяє підвищенню якості продукції, розвитку галузі та покращення життя українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.