Зустріч на базі Закарпатської філії


17 травня у Закарпатській філії ДП АІРТ відбулася зустріч в. о. директора Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” Петра Степановича Пешка та Першого заступника директора Миколи Миколайовича Єрмакова з керівником Закарпатської філії Юрієм Омельяновичем Бубряком для обговорення ряду питань.

Основною темою обговорення були питання ідентифікації та реєстрації тварин, а також оптимізація цих процесів. Також обговорювалися питання щодо подальшої звітності господарств, що займаються утриманням та вирощуванням ВРХ, свиней, кіз, овець і коней. Ці аспекти мають ключове значення для забезпечення безпеки та якості харчових продуктів і підвищення ефективності агропромислового сектору.

Ідентифікація, реєстрація та простежуваність тварин спрямовані на благо українців та безпеку продуктів, які вони споживають. Державне підприємство “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” віддане своїй місії забезпечити найвищі стандарти якості та безпеки для споживачів, залишаючись лідером у забезпеченні безпеки та якості продуктів на ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.