Зустріч на базі Волинської філії ДП АІРТ

На базі Волинської філії ДП АІРТ відбулася зустріч в. о. директора Петра Степановича Пешка з керівником Волинської філії Віталієм Соколом, керівником ветеринарної медицини та в. о. начальником Головного управління Держпродспоживслужби Анатолієм Тимофіюком. 

Основною темою обговорення стала підтримка у сфері ідентифікації та реєстрації тварин. Учасники зустрічі детально проаналізували поточний стан справ у цій галузі та визначили стратегії для подальшого вдосконалення процесів ідентифікації та реєстрації. Також було обговорено питання щодо подальших звітів господарств, які займаються утриманням та вирощуванням тварин (ВРХ, свиней, кіз, овець та коней). Петро Пешко висловив рекомендації, щодо оптимізації процедур звітності та контролю за дотриманням вимог законодавства з питань ідентифікації та реєстрації тварин.

На завершення зустрічі був окреслений план реалізації поставлених завдань з метою підвищення ефективності ідентифікації та реєстрації тварин. 

Всі заходи спрямовані на виконання регламентів, встановлених асоціацією між Україною та Європейським Союзом. Відповідно до цієї угоди, вдосконалення системи ідентифікації та реєстрації тварин є важливим кроком на шляху до гармонізації стандартів у галузі ветеринарної медицини.

Всі ці заходи спрямовані на благо громадян. Оскільки від ідентифікації, реєстрації та простежуваності тварин українцям відкриваються нові можливості для збереження здоров’я та збільшення тривалості життя, що відобразиться на загальному рівні щастя та добробуту в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.