Зустріч ДП АІРТ з АСУ

12 червня відбулася зустріч із заступником директора Державного підприємства «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» Віктором Гордієнком, представниками Асоціації «Свинарі України» Оксаною Юрченко та головним лікарем ветеринарної медицини СП ТОВ «Нива Переяславщини» Денисом Юрком. На зустрічі також були присутні та брали участь у обговоренні – начальник технологічного управління Віталій Комаровський, начальниця управління Реєстру тварин Наталія Чернецька, начальниця відділу розробки та впровадження програмного забезпечення Руслана Кіпчук.
Обговорювалися питання щодо оновленої звітності у сфері ідентифікації та реєстрації тварин. Учасники висвітлювали основні аспекти нововведень, які стосуються звітних процедур, а також можливості вдосконалення існуючої системи для підвищення ефективності та точності обліку тварин.
Також були визначені плани подальшої співпраці між агентствами та асоціації, спрямовані на покращення взаємодії з господарствами, що займаються свинарством.
Зустріч завершилася досягненням домовленостей щодо конкретних кроків для реалізації обговорених ініціатив, що сприяють розвитку галузі свинарства в Україні та підвищення рівня її стандартизації відповідно до Європи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.