Зустріч в офісі Львівської філії ДП АІРТ

6 травня відбулася зустріч в. о. директора Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»  Пешка Петра Степановича з керівником Львівської філії  Підприємства Стецем Богданом Тимофійовичем  з метою обговорення низки питань.

Основна тема обговорення – ідентифікація і реєстрація тварин та оптимізація цих процесів. Також було обговорено питання щодо подальших звітів господарств, які займаються утриманням та вирощуванням тварин (ВРХ, свиней, кіз, овець та коней).  Ці аспекти мають безпосереднє значення для забезпечення безпеки та якості харчових продуктів, а також для підвищення ефективності агропромислового сектору.

Ідентифікація, реєстрація та простежуваність тварин націлені на благо українців та безпеку продуктів, які вони споживають. 💪 Державне підприємство “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” віддані своїй місії забезпечити найвищі стандарти якості та безпеки для наших споживачів. Ми залишаємося на найвищих позиціях у забезпеченні безпеки та якості продуктів, що виходять на ринок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.