Зустріч в Запорізькій філії: виклики та досягнення

27 червня Перший заступник директора Микола Єрмаков провів робочу зустріч зі співробітниками Запорізької філії Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин”. Під час зустрічі було порушено важливі питання щодо ідентифікації тварин в умовах воєнного стану та на фронтових територіях.
Зокрема, говорили про тісну співпрацю з Держпродспоживслужбою, обговорювали звіти про поголів’я свиней в свиногосподарствах області, правильність і достовірність поданих звітів.
Також було розглянуто питання дотацій. Оскільки наразі розпочалася дотація шляхом подання заявки через Державний аграрний реєстр, ми сподіваємося, що це сприятиме підвищенню рівня ідентифікації і реєстрації тварин.
Проте варто зазначити, що в Запорізькій області спостерігається значне зниження чисельності поголів’я тварин внаслідок воєнних дій. Незважаючи на це, наша філія продовжує виконувати покладені на неї завдання з ідентифікації та реєстрації тварин в повному обсязі, демонструючи високий професіоналізм та відданість справі.
Дякуємо всім за співпрацю та підтримку в цей складний час. Разом ми зможемо подолати всі труднощі та забезпечити ефективну роботу нашої галузі для майбутнього нашої країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.