За результатами засідань робочої групи з питань сприяння розвитку конярства, до участі у якій залучено фахівців Мінагрополітики, ДП АІРТ та зацікавлених галузевих організацій, створено новий інтерфейс пошуку тварин.

На головній сторінці офіційного веб-сайту Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» змінено інтерфейс пошуку тварини за ідентифікаційним номером.

Пошук здійснюється шляхом вибору банеру за посиланням у розділі «Пошук в ЄДРТ за ідентифікаційним № тварини» із переходом на публічний модуль перегляду інформації з Єдиного державного реєстру тварин.

https://www.agro-id.gov.ua/reestr.edrt/edrt/

Перегляд інформації про тварину передбачає вибір виду тварини (велика рогата худоба, товарні свині, племінні свині, вівці, кози, коні) та внесення ідентифікаційного номера зазначеного на вушній бирці або у ідентифікаційному документі. Для коней передбачено можливість пошуку не лише за ідентифікаційним номером, а й за кодом мікрочіпа.

На офіційному веб-сайті передбачено безкоштовний доступ до інформації з Єдиного державного реєстру тварин, крім інформації про особу (персональні дані) та інформації, яка відповідно до законодавства України має обмежений доступ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.