Затверджено план роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на 2024 рік та визначено основні пріоритети діяльності.

План дій складається з більш ніж 191 заходів та містить такі основні напрямки:

забезпечення стабільної та контрольованої епізоотичної ситуації в країні;

диверсифікації ринків збуту української продукції тваринного та рослинного походження;

цифровізація / діджиталізація процесів та послуг.

Крім того цим документом передбачені заходи з трансформації, систематизації та оптимізації роботи Держпродспоживслужби.

План містить заходи , які дозволять запровадити комплексний підхід «єдине здоров’я» — взаємозв’язок між здоров’ям тварин, людини, рослин та навколишнього середовища, а саме головне – швидко виявляти загрози та оперативно реагувати на них.

     На виконання зазначеного плану Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» здійснює співпрацю в напрямку реалізації пункт 7 статті 37 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» щодо реалізації норми відображення у товарно-транспортній накладній відомостей про ідентифікацію тварин, що підтверджують зв’язок між тушами, напівтушами, четвертинами, відрубами та шматками м’яса і твариною або групою тварин, від яких їх було отримано.».

    Відображення в товарно-транспортній накладній відомостей про ідентифікацію тварин дозволить дистанційну перевірку інформації про походження продуктів тваринного походження та благополуччя господарства походження споживачем, диверсифікацію ринків збуту української продукції тваринного походження.

   Інтеграція Державного реєстру потужностей операторів ринку з платформою е-Підприємець успішно завершена. Це значний прогрес в напрямку спрощення та цифровізації ведення бізнесу для суб’єктів господарювання. Відтепер оператори ринку можуть оперативно подавати дані для Реєстрації потужності безпосередньо з платформи е-Підприємець, що значно полегшує процес подання реєстрації та отримання необхідних документів для запуску власної справи/бізнесу.

https://www.facebook.com/TkachukSP/posts/pfbid02qVU61sTLpqB1WqXq3nKHTpjPoe7GA3vmiaVUToTYkFVpFddmo8b8KcbfYCCMu9Nql

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.