Засідання регіональної експертної комісії

22 травня відбулося засідання регіональної експертної комісії з розгляду матеріалів щодо присвоєння статусу суб’єктам племінної справи у тваринництві під головуванням директора департаменту агропромислового розвитку у Волинській області Юрія Юрченка. Також в ній взяв участь керівник Волинської філії Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” – Віталій Сокол. 

На засіданні комісія розглянула заяву ТзОВ «Волинь Нова» Луцького району про присвоєння статусу племінного репродуктора з розведення великої рогатої худоби голштинської породи молочного напряму продуктивності. Підприємство подало всі необхідні документи.

Комісія провела аналіз господарської діяльності та виробничих показників ТзОВ «Волинь Нова». Основний напрямок діяльності господарства – розведення великої рогатої худоби молочних порід. Продуктивність молочного стада становить 11110 кг молока на корову. Поголів’я ВРХ в господарстві ідентифіковане та зареєстроване згідно з встановленими правилами. Підприємство благополучне щодо гострих інфекційних та інвазійних хвороб, що підтверджено ветеринарною довідкою. В господарстві запроваджено автоматизований індивідуальний облік походження тварин, їх продуктивності та показників відтворення. Осіменіння корів і телиць проводиться згідно індивідуального плану підбору та закріплення бугаїв.

Заслухавши та обговоривши представлену інформацію, комісія прийняла позитивне рішення щодо присвоєння ТзОВ «Волинь Нова» статусу племінного репродуктора. Відповідні документи направлено на розгляд експертної комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України для остаточного затвердження цього статусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.