Забезпечення епізоотичного благополуччя на постійному контролі Держпродспоживслужби Хмельниччини.

Туберкулінізація ВРХ – це запорука профілактики туберкульозу. Суть цієї алергічної реакції – виявлення реагуючих на туберкулін тварин на ранній стадії.

Для алергічної діагностики туберкульозу ВРХ, застосовують внутрішньошкірне введення туберкуліну за допомогою безголкового ін’єктора. Туберкунілізації підлягають тварини з 40-денного віку незалежно від форм власності.

В зоні обслуговування Кам’янець-Подільської дільничної лікарні ветеринарної медицини Хмельницької обласної лікарні ветеринарної медицини наразі в господарствах та приватному секторі туберкульоз ВРХ не реєструється, але згідно з плану на 2024 рік проводяться алергічні дослідження.

Спеціалістами Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області спільно зі спеціалістами Кам’янець-Подільської дільничної лікарні ветеринарної медицини з 12 по 16 лютого 2024 року проведено дослідження ВРХ в господарствах району.

Проведення протиепізоотичних заходів було і залишається пріоритетним у роботі Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області.

https://dpss.gov.ua/news/zabezpechennia-epizootychnoho-blahopoluchchia-na-postiinomu-kontroli-derzhprodspozhyvsluzhby-khmelnychchyny

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.