ДП АІРТ введено в дослідну експлуатацію єдиний державний реєстр тварин власної  розробки.

У січні 2023 року Державним  підприємством «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»( ДП АІРТ)  було завершене створення  та запущено у  дослідну експлуатацію Єдиний Державний Реєстр Тварин (ЄДРТ) власної розробки.

     Впровадження нового ЄДРТ власної розробки у порівнянні з попереднім Реєстром Тварин має наступні переваги:

  • Дозволяє використовувати веб-браузер версію , яка доступна для перегляду з будь якого комп’ютерного носія , де є можливість доступу до інтернету , а авторизація в системі буде проходити через інтегровану систему електронної ідентифікації користувача.
  • Перенесення баз даних було зроблено, модернізовано згідно з чинним законодавством , та у відповідності Європейським стандартам.
  •  Можливість взіємодії з Інтегрованою системою
    електронної ідентифікації( ICEI).
  • Перевірка документів власників тварин на достовірність поданої інформації ,за допомогою інтеграції Єдиного Державного Реєстру (ЄДР).
  • В ЄДРТ впроваджено тести внутрішньої перевірки даних, що запобігають внесенню недостовірних (нелогічних) даних та порушенню строків введення інформації, наприклад такі, як:
  • перевірка «Дані про матір тварини (ідентифікаційний номер), що реєструється» обов’язкове для заповнення;
  • наявність матері в господарстві на момент народження тварини;
  • відображення інформації про фахівця, що проводив реєстрацію даних про тварину із зазначенням прізвища та дати проведення відповідних дій та час.

     Зазначені можливості мають перевагу над попередньою версією Реєстру Тварин. На даний час ДП АІРТ працює над вдосконаленням системного програмного забезпечення реєстра та модуля звітності, ефективністю роботи нового ЄДРТ ,концепцією його розвитку та модернізації з урахуванням сьогодення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.