Для безпечних умов лікування сільськогосподарських тварин потрібно застосовувати найкращі світові практики, – Тарас Висоцький.

Впродовж останніх років Мінагрополітики здійснює активну роботу щодо вдосконалення держрегулювання виробництва та використання ветеринарних препаратів.

Про це під час вітального слова на робочій нараді щодо впровадження принципів Єдиного здоров’я у боротьбі з поширенням антимікробної резистентності (АМР) повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

За його словами, необхідно розробити заходи, які підвищують стійкість сільськогосподарських тварин до хвороб, застосовуючи найкращі світові практики.

«Україні треба сформувати безпечні умови лікування з точки зору здоров’я тварин і виробництва. У нас є великий потенціал збільшення експорту тваринницької продукції. Найбільші ринки для України – ЄС, Близький Схід, Південно-Східна Азія, Китай –  мають високі вимоги щодо утримання, благополуччя та здоров’я тварин. Тому важливо впроваджувати кращі світові практики лікування тварин», – зазначив Тарас Висоцький.

Перший заступник Міністра додав, що в 2021 році за участі Мінагрополітики було розроблено та прийнято нову редакцію Закону України «Про ветеринарну медицину». Документ впроваджує вимоги до виробництва та обігу ветеринарних препаратів за європейським зразком. Крім того, згідно з наказом Мінагрополітики, затверджено порядок використання протимікробних ветеринарних лікарських засобів.

«Мінагрополітики надалі активно працюватиме в сфері боротьби з протимікробною резистентністю в тісній співпраці з МОЗ, Міндовкілля та Держпродспоживслужбою», – наголосив Тарас Висоцький.

https://minagro.gov.ua/news/dlya-bezpechnih-umov-likuvannya-silskogospodarskih-tvarin-potribno-zastosovuvati-najkrashchi-svitovi-praktiki-taras-visockij

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.