Делегація ДП АІРТ на конференції ICAR 2024 відвідала ферми

В рамках міжнародної конференції Генеральної асамблеї Міжнародного Комітету ICAR 2024 у Республіці Словенія делегація Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” відвідала ферми. На чолі з в. о. директора Петром Степановичем Пешком та Першим заступником директора Миколою Миколайовичем Єрмаковим, делегація переймає новітні технології ідентифікації тварин, годівлі, догляду, вирощування та простежуваності.

Це важливо для України з кількох причин. По-перше, впровадження нових технологій у галузі ідентифікації та реєстрації тварин дозволить значно підвищити якість продукції, що виробляється українськими фермерськими господарствами. Це, у свою чергу, сприятиме збільшенню експортного потенціалу країни та покращенню її позицій на міжнародних ринках. По-друге, використання передових методів годівлі та догляду за тваринами забезпечить покращення здоров’я тварин, що є ключовим аспектом у забезпеченні продовольчої безпеки держави.

Також це відкриває нові перспективи для розвитку аграрного сектору. Українські фермери зможуть впроваджувати інноваційні підходи, що підвищить їхню конкурентоспроможність. Відвідування таких заходів та обмін досвідом з міжнародними колегами сприяє підвищенню рівня професійної підготовки українських спеціалістів, що є надзвичайно важливим у сучасних умовах.

І, нарешті, участь у подібних конференціях дозволяє Україні бути в центрі найактуальніших тенденцій та досягнень у сфері аграрних технологій. Це також надає можливість налагодити важливі міжнародні контакти, обмінятися досвідом і, що не менш важливо, продемонструвати світу потенціал і прагнення України до розвитку та прогресу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.