Делегація Державного Підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»за запрошенням Міжнародного Комітету з реєстрації тварин (ICAR) прийняла участь у щорічній міжнародній конференції Генеральної асамблеї Міжнародного Комітету з питань реєстрації тварин ICAR 2023.

З 19 по 29 травня 2023 року делегація Державного Підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» (далі – ДП АІРТ або Агентство) за запрошенням Міжнародного Комітету з реєстрації тварин (ICAR) прийняла участь у щорічній зустрічі та міжнародній конференції, включаючи відвідування тематичних секцій та робочих груп в м.Толедо, Королівство Іспанія.

У роботі конференції прийняли участь представники біля 100 країн. Треба відзначити, що представники країни агресора не були представлені на конференції.

Представники ДП АІРТ як повноправні члени ICAR гідно представили державу Україна, ознайомивши учасників з поточним станом справ в галузі ідентифікації тварин, виклавши детально  роботу Агентства в умовах військового стану та повномасштабної агресії рф.

Було прийнято участь у роботі Генеральної асамблеї, запланованих заходах та технічних візитах ICAR та Інтербул, проведено низку двосторонніх перемовин та зустрічей.

У ході конференції керівництво підприємства, як повноправні члени ICAR прийняло участь у розгляді питань стратегічного розвитку організації.

Впродовж візиту члени делегації від України ознайомилися з практичними аспектами діяльності асоціації такими, як: 

  • Ведення племінних книг;
  • Ведення записів типу;
  • Управління базою даних реєстрації молока;
  • Підходи до ведення генетичних оцінок.

Ці підходи є надзвичайно корисними та можуть бути використані при створенні ветеринарного (племінного) модуля, який буде спеціальним додатком або розширенням до існуючої бази даних зареєстрованих племінних тварин в Україні.

Представники ДП АІРТ провели наступні двосторонні зустрічі впродовж роботи міжнародної конференції та під час технічних візитів:

  • З виконавчим директором асоціації Інтербул (Interbull) Тоні Розен та заступницею міс Валерією Палучі. Було обговорено перспективи співробітництва після перемоги України та встановлення миру. Як один з напрямків співпраці буде розвиток ветеринарного суб-модуля з урахуванням того, що ДП АІРТ є власником загального реєстру сільськогосподарських тварин в Україні, включаючи племінних тварин.
  • З представниками польської компанії яка займається обліком продуктивності тварин  паном Даріусом Комолом. Було обговорено можливе співробітництво та партнерство на шляху втілення стандартів ЄС з урахуванням тісної співпраці цієї компанії з профільним міністерством та ветеринарною службою Республіка Польща.
  •  З представником компанії CRV паном Гербеном де Юнгом, також обговорена подальша співпраця в галузі обліку продуктивності та племінної роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.