В Україні видаватимуть нову форму паспорту коней.

Мінагрополітики вводить нову форму паспорту коней, відповідно до наказу Мінагрополітики від 04.08.2023 № 1490 “Про внесення змін до наказу Мінагрополітики від 31.12.2004 № 496”, зареєстрований в Мін’юсті 19.09.2023 за №1649/40705.

Дане питання обговорено на засіданні робочої групи з питань сприяння розвитку галузі конярства, що відбулося 28.09.2023 під головуванням Заступника директора – начальника управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Олени Дадус.

Зміни до нормативного документу вирішать питання отримання паспорта за новим зразком. Оскільки старий зразок не визнається в ЄС і тварини з таким документом не допускаються до участі у міжнародних спортивних змаганнях. При цьому власники коней вимушені отримувати для тварини ще один паспорт (спортивний паспорт FEI (Міжнародної організації коней), паспорт племінної організації тощо), який відповідає вимогам законодавства Європейського Союзу щодо ідентифікації та реєстрації коней.

Для вирішення цієї проблеми передбачена можливість отримання паспорта як за старим, так і за новим зразком.

Вартість послуги видачі нової форми паспорту коня залишається незмінною.

Таким чином, спільними зусиллями представників робочої групи з питань сприяння розвитку галузі конярства вдалося нормативно та організаційно врегулювати наближення паспорту коня до європейської норми.

https://minagro.gov.ua/news/v-ukrayini-vidavatimut-novu-formu-pasportu-konej

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.