В Тернопільській області відбулась нарада

21 червня у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області відбулась нарада, яку відвідали: заступник Голови Держпродспоживслужби Вадим Чайковський, головний спеціаліст Західного міжрегіонального управління НАДС Надія Головата, представник Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Валерій Прищепа та керівник Тернопільської філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Борис Федорків.
Основною метою зустрічі було обговорення актуальних питань та стратегічних напрямків діяльності служби. Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів, районних управлінь, лікарень та лабораторій.
Вадим Чайковський висловив вдячність учасникам наради за їхню роботу та наголосив на важливості ефективної співпраці між різними структурними підрозділами. Він окреслив основні пріоритети на найближчий період, зокрема посилення контролю за безпекою харчових продуктів, запобігання поширенню хвороб тварин та рослин, а також підвищення рівня захисту прав споживачів у сфері надання житлово-комунальних послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.