Вітання з Днем журналіста!

Сьогодні в Україні відзначають професійне свято ті, хто щодня працює за інформаційну правду – журналісти та медійники. Ви аналізуєте дані, експертні думки, спростовуєте фейки, перебуваєте в епіцентрі подій, щоб ми могли знати правду.
Дякуємо кожному з вас, хто з честю виконує свої професійні обов’язки та розуміє силу слова. Окремо хочемо подякувати військовим журналістам, які, незважаючи на ризики і небезпеку, дотримуються світової правди, висвітлюють жахливі злочини ворога та героїзм наших захисників і захисників. Ваша робота є неоціненною і мужньою.
Також хочемо нагадати, що рік тому, в ніч на шосте червня, російські окупанти підірвали Каховську ГЕС. Ця трагедія ще раз підтвердила важливість вашої роботи у висвітленні правди та боротьби за справедливість. Ваші репортажі та матеріали допомагають світові бачити та розуміти всі аспекти війни.
Ми завжди пам’ятаємо та вшановуємо всіх медійників, які загинули, виконуючи свій професійний обов’язок. Їхня відвага та самопожертва залишаються у наших серцях назавжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.