Відбулося Сьоме засідання Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР.

20 липня 2023 року в Пекіні відбулося Сьоме засідання Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР під співголовуванням заступника Міністра економіки України – Торгового представника України Тараса Качки та заступника Міністра комерції КНР – Заступника Представника Китаю на міжнародних торгових переговорах КНР Лін Цзі.

До складу української делегації увійшли заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Маркіян Дмитрасевич, т.в.о. Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Ольга Шевченко та представник Ukraineinvest.

Під час роботи Підкомісії сторони обговорили актуальні питання торговельно-економічного співробітництва між Україною та Китаєм, а також домовились сприяти розширенню двосторонньої торгівлі та інвестиційної співпраці, збільшенню обсягів та диверсифікації логістичних маршрутів експорту української сільськогосподарської продукції до Китаю й відкриттю доступу на ринок для нових видів української аграрної та харчової продукції.

В рамках візиту українська делегація провела низку зустрічей з керівництвом інших органів для обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

https://china.mfa.gov.ua/news/vidbulosya-some-zasidannya-pidkomisiyi-z-pitan-torgovelno-ekonomichnogo-spivrobitnictva-komisiyi-zi-spivrobitnictva-mizh-uryadom-ukrayini-ta-uryadom-knr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.