Важлива інформація для усіх фермерів та власників сільськогосподарських тварин!

Проведення процедури ідентифікації та реєстрації тварин – це не лише формальність, а важливий крок у забезпеченні безпеки та добробуту наших тварин і нас, споживачів. Нанесення спеціальних вушних бирок з унікальним ідентифікаційним номером та внесення даних до Єдиного державного реєстру тварин – це ключові етапи цього процесу, які забезпечують контроль за станом здоров’я тварин та якістю тваринницької продукції.

Не забувайте, що ідентифікація та реєстрація стосується всіх сільськогосподарських тварин: великої рогатої худоби, свиней, коней, овець та кіз. Ці заходи гарантують створення системи постійного контролю за станом здоров’я тварин та походженням продукції, що є ключовим для безпеки харчових продуктів і запобігання поширенню хвороб.

Пам’ятайте, невиконання вимог ідентифікації та реєстрації може мати серйозні наслідки для вас та вашого господарства. Відповідальне ставлення до цих процедур – це не лише обов’язок, але й важливий крок у забезпеченні безпеки та якості продуктів тваринництва для нас, споживачів. Нехтування цим може призвести до серйозних наслідків, включаючи адміністративні санкції.

Давайте разом дбати про наших тварин і якість нашої продукції!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.