Відбулася міжнародна онлайн-презентація електронної платформи ICAR з обліку молока

Для підвищення економічної ефективності виробництва молока кожна країні повинна вести його детальний та вірогідний облік. Розвиток молочної галузі в країні неможливий без визначення кількості і якісного складу молока, без кропіткої роботи над підвищенням рівня продуктивності популяції корів.

Збір та аналіз статистичних даних щодо виробленого молока дозволяє не лише оцінити економічний потенціал країни в цій галузі та спрогнозувати її дохідність, а й використовується при проведенні оцінки племінних і продуктивних якостей тварин; прогнозуванні (оцінці) племінної цінності плідників за якістю нащадків; ліцензуванню підприємств і сертифікації племінного матеріалу; для контролю рівня годівлі корів, для розрахунку прогнозу продуктивності корів за лактацію, а також для вирішення інших завдань селекційного і виробничого характеру. І дуже важливу роль у роботі зі статистичними даними має саме система їх збору, накопичення та її можливості.

24 березня 2021 року відбулася онлайн-презентація нової електронної платформи «MyICAR Platform» від ICAR (Міжнародний комітет з реєстрації тварин (The International Committee for Animal Recording)). У презентації взяли участь члени організації ICAR з різних країн світу, в тому числі Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», в особі Директора — Клименка Ігора Михайловича.
«MyICAR» – це нова сучасна платформа збору та представлення даних щодо обліку молока корів, овець та кіз, розроблена компанією Mtech (Фінляндія). Нову послугу довго чекали фахівці галузі у всьому світі. Це полегшить збір статистичних даних від країн-членів ICAR, надаючи сучасний інструмент взаємодії для широкого кола зацікавлених сторін світового обліку молока – науковців, органів влади, фермерів, бізнесменів, студентів.

«Статистичні дані збираються членами ICAR з 1995 року і є дуже важливим та постійним довідником для нашої галузі », – підкреслив Мартін Берк (Martin Burke) , виконавчий директор ICAR, та зауважив, що у майбутньому буде модернізовано ще більше веб-пропозицій.
MyICAR доступний на веб-сторінці ICAR як для відвідувачів, так і для користувачів-членів комітету. Оновлена платформа буде представлена на міжнародній конференції ICAR 2021 у Нідерландах .