Розроблено пам’ятку власнику з ідентифікації тварин

Напередодні періоду зимових свят Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», завданням якого є організація та виконання комплексу робіт з ідентифікації та реєстрації тварин у господарствах юридичних та фізичних осіб, спільно з Держпродспоживслужбою розглянули питання якості продуктів харчування, а особливо походження м’ясної  продукції та її безпеки.

У нашій країні до цих традиційних свят господарі-власники тварин намагаються приурочити забій худоби, зокрема свиней. Значно зростає і кількість випадків подвірного  забою тварин. Оскільки при подвірному забої неідентифікованої тварини неможливо визначити епізоотичну безпеку господарств, де її утримували або забивали, виникає особливий ризик розповсюдження продукції, небезпечної для здоров’я людей, та її  споживання.

Для підтримки харчової безпеки населення, якої неможливо досягти без неухильного дотримання всіх вимог законодавства з ідентифікації та реєстрації тварин, Державним підприємством «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» було розроблено Пам’ятку з ідентифікації та реєстрації тварин, яка нагадує власнику правила прикріплення бирок на тварин та основні вимоги Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин».

Пам’ятку буде поширено філіями Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» серед об’єднаних територіальних громад регіонів країни.

ІНСТРУКЦІЯ з використання вушних бирок для великої рогатої худоби, свиней, овець та кіз